Перейти до основного контенту

Рейтинги Gosta · Повербанки · 11 учасників

Рейтинг повербанків: 11 моделей для смартфона та ноутбука

Від компактних магнітних моделей до повербанків на 40000 мА·год: порівнюємо потужність, роз’єми та сценарії використання без плутанини між ємністю й швидкістю заряджання.

Максим Шинкович16 хв читання
Рейтинг повербанків: 11 моделей для смартфона та ноутбука
Зміст рейтингу

Який повербанк обрати для телефона та ноутбука?

Для щоденного підзаряджання смартфона розгляньте Xiaomi Ultra Slim 5000, для магнітного Qi2 — EcoFlow RAPID 5000, для USB-C ноутбука — Baseus Adaman 65W або Ugreen PB720 100W. Якщо потрібен більший запас енергії, порівняйте Baseus Amblight 30000 і Romoss PMT40 40000. Обирайте повербанк за потужністю, сумісністю портів і вагою: сама ємність не визначає, чи зможе він заряджати ваш ноутбук.

Перейти до порівняння

Повербанк потрібен не лише для смартфона в дорозі: відповідна модель допоможе заряджати планшет, навушники або ноутбук під час роботи поза розеткою. Але великий напис «30000 мА·год» ще не означає швидкого заряджання ноутбука. Спочатку зіставте потужність і роз’єми зі своїм пристроєм, а потім обирайте запас енергії та вагу.

У цьому рейтингу повербанки поділено за ємністю: компактні моделі для щоденного носіння, акумулятори на 20000 мА·год та більші варіанти для тривалого резерву. Порівнюємо конкретні версії: схожі назви одного бренду можуть приховувати інші порти й режими заряджання.

Для смартфона зручно мати компактну модель із потрібним протоколом заряджання. Для ноутбука важливі потужність USB PD, профілі напруги й кабель. Паспортні мА·год акумулятора та кількість повних заряджань телефона — різні показники.

Порівняння повербанків: ємність, потужність і порти

Ємність у таблиці стосується внутрішнього акумулятора. Максимум на виході наведено для одного сумісного пристрою; при кількох підключеннях потужність розподіляється. Для Apple MagSafe важливіша сумісність з iPhone та додатковий заряд, наведений в описі моделі.

Модель

Ємність, мА·год

Максимальний вихід

Заряджання повербанка

Підключення

Для чого обрати

Повербанк Baseus Magnetic Mini 20W 5000

5000

20 Вт USB-C

USB-C

USB-C; бездротове заряджання

Телефон із магнітним кріпленням

Повербанк EcoFlow Rapid Magnetic 5000 30W

5000

30 Вт кабелем; Qi2 до 15 Вт

До 30 Вт

USB-C + вбудований USB-C; Qi2

Qi2 і вбудований кабель

Повербанк Apple MagSafe Battery Pack

—

MagSafe; до 15 Вт із зовнішнім живленням

Lightning

MagSafe; Lightning для входу

Додатковий заряд iPhone

Повербанк Xiaomi Ultra Slim 5000 20W (PB0520MI)

5000

20 Вт

До 18 Вт

1 USB-C

Компактний кабельний резерв

Повербанк Baseus Adaman Metal Digital Display 65W 20000

20000

65 Вт USB-C

До 60 Вт USB-C

1 USB-C + 2 USB-A

Ноутбук і телефон

Повербанк Xiaomi Mi Power Bank 3 20000 (PLM18ZM)

20000

18 Вт USB-A

До 18 Вт

2 USB-A; USB-C і Micro-USB для входу

Телефон і USB-A аксесуари

Повербанк Samsung EB-P4520

20000

45 Вт USB-C

USB-C

3 USB-C

Galaxy та кілька USB-C пристроїв

Повербанк Ugreen PB720

20000

100 Вт USB-C1

До 65 Вт USB-C1

2 USB-C + 1 USB-A

Ноутбук із USB PD

Повербанк Baseus Amblight 65W 30000

30000

65 Вт USB-C

До 60 Вт USB-C

1 USB-C + 4 USB-A

Більший запас і багато портів

Повербанк Xiaomi Mi Power Bank 3 30000 (PB3018ZM)

30000

18 Вт

До 23,4 Вт USB-C

1 USB-C + 2 USB-A

Тривалий резерв для телефона

Повербанк Romoss PMT40 65W 40000

40000

65 Вт USB-C

До 65 Вт USB-C

1 USB-C + 2 USB-A

Робоче місце без розетки

Кращі повербанки до 10 000 mAh

Повербанк Baseus Magnetic Mini 20W 5000

Магнітне кріплення для підзаряджання телефона в дорозі.

Повербанк Baseus Magnetic Mini 20W 5000
Ємність акумулятора
5000 мА·год
Максимальна вихідна потужність
20 Вт
Підключення
USB-C; бездротове заряджання

Baseus Magnetic Mini 5000 — компактний повербанк для підзаряджання телефона протягом дня. Магнітне кріплення дозволяє тримати акумулятор разом зі смартфоном, а USB-C залишає можливість заряджати кабелем. У цьому порівнянні йдеться про Magnetic Mini 20W на 5000 мА·год, а не про схожі Mini Air, MagPro чи PicoGo.

Його перевага перед великими моделями — зручність у дорозі, коли не хочеться тримати повербанк у сумці та тягнути кабель. Для сумісного iPhone потрібні відповідне магнітне кріплення або чохол. Якщо пріоритет — саме Qi2 і швидке кабельне заряджання, порівняйте Mini з EcoFlow RAPID; якщо бездротовий режим не потрібний — із тонким Xiaomi Ultra Slim.

↑ До порівняльної таблиці

Кращі повербанки до 10 000 mAh

Повербанк EcoFlow Rapid Magnetic 5000 30W

Qi2, вбудований кабель і підставка для щоденного користування.

Повербанк EcoFlow Rapid Magnetic 5000 30W
Ємність акумулятора
5000 мА·год
Максимальна вихідна потужність
30 Вт
Підключення
USB-C + вбудований USB-C; Qi2
Вага
180 г

EcoFlow RAPID Magnetic 5000 доречний, якщо смартфон підтримує Qi2, але інколи потрібно швидко зарядитися кабелем. Вбудований USB-C зменшує кількість аксесуарів у кишені, а підставка допомагає поставити телефон для відеодзвінка. Це щоденний резерв для смартфона, а не основне джерело енергії для ноутбука.

Порівняно з Apple MagSafe Battery Pack тут універсальніше кабельне підключення. Порівняно з Xiaomi Ultra Slim — є бездротовий режим, але корпус більший. Версія RAPID на 5000 мА·год не має LCD-дисплея, Bluetooth і керування через застосунок: ці можливості належать іншій моделі сімейства.

EcoFlow RAPID Magnetic 5000 має вбудований кабель USB-C, порт USB-C і бездротове заряджання Qi2. Версія на 5000 мА·год важить 180 г. Максимальна швидкість бездротового заряджання залежить від сумісності телефона й умов використання.

↑ До порівняльної таблиці

Кращі повербанки до 10 000 mAh

Повербанк Apple MagSafe Battery Pack

Додатковий заряд для сумісного iPhone та інтеграція з iOS.

Повербанк Apple MagSafe Battery Pack
Підключення
MagSafe; Lightning для входу
Сумісність
Сімейства iPhone 12, 13 та 14 зі списку Apple

Apple MagSafe Battery Pack цікавий власнику сумісного iPhone, який цінує автоматичне підключення й відображення заряду в iOS. Це акумулятор для додаткового заряду протягом дня. Apple наводить до 70% для iPhone 12/13 mini, до 60% для звичайних 12/13/14 та відповідних Pro і до 40% для Max/Plus зі списку сумісності.

Для телефона й ноутбука одним пристроєм ця модель не підходить: її призначення — бездротове підзаряджання iPhone. Якщо всі ваші кабелі вже USB-C, врахуйте Lightning на самому Battery Pack. Альтернатива в цій добірці — EcoFlow RAPID із USB-C та Qi2.

Apple MagSafe Battery Pack сумісний із моделями сімейств iPhone 12, 13 та 14. Додатковий заряд залежить від телефона. До 15 Вт стосується режиму, коли сам Battery Pack під’єднаний до живлення. Для старого складського товару важливі стан батареї та гарантія.

↑ До порівняльної таблиці

Кращі повербанки до 10 000 mAh

Повербанк Xiaomi Ultra Slim 5000 20W (PB0520MI)

Тонкий корпус для кишені й заряджання смартфона кабелем.

Повербанк Xiaomi Ultra Slim 5000 20W (PB0520MI)
Ємність акумулятора
5000 мА·год
Максимальна вихідна потужність
20 Вт
Підключення
1 USB-C
Запас енергії
19.4 Вт·год

Типове значення акумулятора

Xiaomi Ultra Slim 5000 — вибір для кишені або невеликої сумки. Один USB-C і тонкий корпус роблять його простим резервом для смартфона: тут важливіші компактність і кабельне підключення, ніж кількість одночасно під’єднаних гаджетів.

На відміну від Baseus Magnetic Mini та EcoFlow RAPID, телефон потрібно з’єднати кабелем. Натомість немає потреби підбирати магнітний чохол. Якщо заряджаєте кілька пристроїв або надовго залишаєтеся без розетки, порівняйте цю модель із повербанками на 20000 мА·год.

Xiaomi Ultra Slim 5000 має код PB0520MI. Вихід USB-C — 9 В × 2,22 А, тобто до 20 Вт; вхід — до 18 Вт. Типова енергія акумулятора становить 19,4 Вт·год. Вихідна ємність 2700 мА·год при 5 В / 2,4 А відрізняється від номінальних 5000 мА·год елемента через умови вимірювання. Товщина корпусу — 10 мм.

↑ До порівняльної таблиці

Кращі повербанки до 20000 mAh

Повербанк Baseus Adaman Metal Digital Display 65W 20000

Для ноутбука та телефона з кабелями USB-C і USB-A.

Повербанк Baseus Adaman Metal Digital Display 65W 20000
Ємність акумулятора
20000 мА·год
Максимальна вихідна потужність
65 Вт
Підключення
1 USB-C + 2 USB-A
Вага
463 г

Приблизно; перерахунок із фунтів

Baseus Adaman 65W 20000 — універсальний варіант для смартфона та сумісного USB-C ноутбука. Металевий корпус і дисплей відрізняють його від простих моделей з індикаторними діодами. Один USB-C та два USB-A зручні, якщо користуєтеся кабелями різних поколінь.

Коли разом із ноутбуком підключений телефон, схема USB-C + USB-A дає до 45 + 18 Вт. Тому для найшвидшого заряджання ноутбука краще залишити один порт. Порівняно з Amblight ця модель має меншу ємність і менше виходів, зате її легше носити щодня.

Baseus Adaman PPIMDA-D01 підтримує вихід до 65 Вт та заряджання самого повербанка до 60 Вт. Це різні показники. Для ноутбука перевірте профіль USB PD і кабель; сама наявність USB-C не гарантує сумісності. Підключення кількох пристроїв не означає 65 Вт на кожному.

↑ До порівняльної таблиці

Кращі повербанки до 20000 mAh

Повербанк Xiaomi Mi Power Bank 3 20000 (PLM18ZM)

Простий резерв для телефона й аксесуарів з USB-A.

Повербанк Xiaomi Mi Power Bank 3 20000
Ємність акумулятора
20000 мА·год
Максимальна вихідна потужність
18 Вт

USB-A

Підключення
2 USB-A; USB-C і Micro-USB для входу
Запас енергії
74 Вт·год

Xiaomi Mi Power Bank 3 20000 у версії PLM18ZM — простий запас енергії для смартфонів і невеликих аксесуарів. Є два USB-A, індикатор залишку заряду та режим малого струму для навушників і браслетів. USB-C і Micro-USB дозволяють заряджати сам повербанк.

Вихідна потужність цієї версії — до 18 Вт. Її варто порівнювати з іншими акумуляторами для телефона, а не з Baseus Adaman або Ugreen для потужного ноутбука. На відміну від Xiaomi на 30000 мА·год, тут менший запас енергії, але й компактніший корпус. Під час вибору кабелів орієнтуйтеся на потрібний вихід USB-A.

↑ До порівняльної таблиці

Кращі повербанки до 20000 mAh

Повербанк Samsung EB-P4520

Три USB-C та швидке заряджання сумісних Galaxy.

Повербанк Samsung EB-P4520
Ємність акумулятора
20000 мА·год
Максимальна вихідна потужність
45 Вт
Підключення
3 USB-C
Вага
402 г
Запас енергії
74 Вт·год

Samsung EB-P4520 підходить користувачам Galaxy та іншої техніки з USB-C. Три однакові роз’єми позбавляють потреби шукати USB-A кабель, а PD 3.0 PDO/PPS підтримує Super Fast Charging 2.0 на сумісних пристроях. Вага — 402 г, запас енергії — 74 Вт·год.

Якщо заряджаєте переважно телефон, планшет і навушники, набір портів тут зручніший за змішані USB-A/USB-C. Для ноутбука, якому потрібно більше ніж 45 Вт, дивіться на Adaman або Ugreen PB720. Три роз’єми не перетворюють акумулятор на три незалежні зарядні пристрої по 45 Вт.

Samsung EB-P4520 має три порти USB-C і максимальну вихідну потужність 45 Вт. За одночасного підключення кількох пристроїв швидкість заряджання знижується. Для швидкого режиму потрібні сумісні телефон і кабель.

↑ До порівняльної таблиці

Кращі повербанки до 20000 mAh

Повербанк Ugreen PB720

Для ноутбука з високою потребою в потужності USB-C.

Повербанк Ugreen PB720
Ємність акумулятора
20000 мА·год
Максимальна вихідна потужність
100 Вт

USB-C1

Підключення
2 USB-C + 1 USB-A
Вага
420 г

Ugreen PB720 / 25188 — варіант для ноутбука, якому потрібна більша потужність, ніж пропонує Adaman 65W. Підключення має значення: найпотужніший вихід — USB-C1, USB-C2 розрахований на менший максимум. Дисплей допомагає стежити за залишком заряду.

Сам повербанк приймає до 65 Вт через USB-C1. Тож для швидкого поповнення запасу потрібен відповідний адаптер, а не лише кабель із комплекту. За однакової ємності з Samsung перевага Ugreen — потужність для ноутбука; перевага Samsung — три USB-C замість двох USB-C та одного USB-A.

UGREEN PB720 має два USB-C та один USB-A. До 100 Вт заявлено для USB-C1 із сумісним пристроєм і кабелем. Перевіряйте код PB720 / 25188, оскільки в сімействі Nexode є інші моделі з іншими режимами.

↑ До порівняльної таблиці

Кращі повербанки понад 20000 mAh

Повербанк Baseus Amblight 65W 30000

Більший запас енергії та п’ять виходів для кабельних пристроїв.

Повербанк Baseus Amblight 65W 30000
Ємність акумулятора
30000 мА·год
Максимальна вихідна потужність
65 Вт
Підключення
1 USB-C + 4 USB-A
Вага
549 г

Приблизно; перерахунок із фунтів

Baseus Amblight 65W 30000 має один USB-C і чотири USB-A: це варіант для кількох кабельних аксесуарів або сімейної поїздки. Дисплей показує заряд, напругу та струм. Сам акумулятор підтримує заряджання через USB-C до 60 Вт.

Порівняно з Adaman на 20000 мА·год тут більший запас і більше роз’ємів, але важчий корпус — приблизно 549 г. П’ять виходів не означають п’ять швидких заряджань із максимальною потужністю одночасно. Для одного ноутбука використовуйте USB-C; для кількох гаджетів враховуйте розподіл потужності.

Baseus Amblight 65W 30000 має більший паспортний запас ємності, ніж моделі на 20000 мА·год. Кількість заряджань ноутбука залежить від його батареї та втрат. Перед покупкою порівняйте режими портів і габарити зі своїми потребами.

↑ До порівняльної таблиці

Кращі повербанки понад 20000 mAh

Повербанк Xiaomi Mi Power Bank 3 30000 (PB3018ZM)

Великий запас для смартфона, коли до розетки далеко.

Повербанк Xiaomi Mi Power Bank 3 30000
Ємність акумулятора
30000 мА·год
Максимальна вихідна потужність
18 Вт
Підключення
1 USB-C + 2 USB-A
Запас енергії
111 Вт·год

Xiaomi Mi Power Bank 3 30000 у версії PB3018ZM також продається як Xiaomi 18W Power Bank 30000mAh. Його сценарій — багаторазове підзаряджання смартфона та аксесуарів, коли розетка доступна рідко. Є два USB-A та USB-C; запас енергії становить 111 Вт·год.

Вихід до 18 Вт робить його альтернативою моделям для телефона, а не повербанком для потужного ноутбука. На поповнення самого акумулятора виробник відводить близько 7,5 години з адаптером PD від 24 Вт і кабелем USB-C — USB-C. Якщо між відключеннями світла є лише короткий проміжок, швидший вхід Amblight може бути важливішим за однакову ємність.

↑ До порівняльної таблиці

Кращі повербанки понад 20000 mAh

Повербанк Romoss PMT40 65W 40000

Для робочого місця й тривалого живлення поза розеткою.

Повербанк Romoss PMT40 65W 40000
Ємність акумулятора
40000 мА·год
Максимальна вихідна потужність
65 Вт
Підключення
1 USB-C + 2 USB-A
Вага
1020 г
Запас енергії
148 Вт·год

Romoss PMT40-182 — великий повербанк для місця роботи або тривалої поїздки з багажем. У нього є ліхтар із кількома рівнями яскравості. Запас енергії 148 Вт·год більший, ніж у моделей на 20000 мА·год, але вага близько кілограма робить його незручним для кишені.

USB-C підтримує до 65 Вт і на вході, і на виході. Для кількох підключених пристроїв інструкція встановлює загальний режим 5 В / 3 А: якщо пріоритет — швидко зарядити ноутбук, залиште лише його. Для роутера потрібне окреме сумісне живлення за напругою та роз’ємом; велика батарея сама цього не забезпечує.

ROMOSS PMT40-182 має запас енергії 148 Вт·год, USB-C до 65 Вт та масу близько 1020 г. Загальний вихід при підключенні кількох пристроїв — 5 В / 3 А (Total Output); 65 Вт стосуються одного порту. Ці характеристики відповідають версії PMT40-182; перед покупкою звірте суфікс моделі.

↑ До порівняльної таблиці

Для телефона, ноутбука чи роутера

Для щоденної підзарядки телефона важливі розміри, маса та сумісний режим заряджання. Магнітне кріплення саме по собі не гарантує Qi2 або певної швидкості на iPhone. Для подорожей варто зіставити запас енергії з вагою повербанка.

Для ноутбука потрібні відповідні профіль USB Power Delivery і потужність. Перевіряйте конкретний порт: у UGREEN PB720 максимум 100 Вт доступний через USB-C1, а в Samsung EB-P4520 швидкість залежить від кількості підключених пристроїв. Потужність одного порту не можна множити на кількість роз’ємів; потрібна таблиця її розподілу.

Для роутера чи іншого обладнання мають збігатися напруга, роз’єм і потужність. Перехідник підбирають за електричними параметрами, а не тільки за формою. Велика ємність не компенсує несумісності виходу.

Максимальна швидкість заряджання не тримається протягом усього циклу. Повербанк також не гарантує повного заряду будь-якого ноутбука: результат залежить від батареї, споживання під час роботи та втрат.

Компактний повербанк для смартфона

Для міських поїздок, навчання та прогулянок зручніші невеликі моделі: їх легше носити постійно. Xiaomi Ultra Slim працює через кабель, Baseus Magnetic Mini й EcoFlow RAPID додають магнітне кріплення. Вибір залежить від того, чи готові ви носити акумулятор на телефоні та чи підтримує смартфон потрібний бездротовий режим.

Повербанк для ноутбука

Зіставте вимоги зарядного входу ноутбука з профілями USB PD повербанка. Adaman і Amblight пропонують до 65 Вт, Ugreen PB720 — до 100 Вт через USB-C1. Коли ноутбук споживає більше, ніж отримує, батарея може продовжувати розряджатися навіть із підключеним кабелем. Не всі USB-C роз’єми ноутбука приймають живлення.

Повербанк для відключень світла

Оцінюйте і запас енергії, і швидкість його поповнення. Xiaomi PB3018ZM на 30000 мА·год потребує тривалішого заряджання, ніж модель із потужним входом USB-C. Якщо електрику вмикають ненадовго, адаптер, кабель і вхідна потужність стають такими ж важливими, як ємність. Для обладнання з розеткою 230 В потрібен інший клас пристроїв — зарядні станції для автономного живлення.

Ємність і кількість заряджань

Ємність у мА·год описує акумулятор повербанка. Кількість заряджань телефона залежить також від його батареї, напруги та втрат енергії.

Значення в мА·год можна напряму порівнювати за однакової напруги. Наприклад, Xiaomi PB0520MI має типову ємність акумулятора 5000 мА·год, а вихідну ємність 2700 мА·год указано при 5 В / 2,4 А. Це різні умови вимірювання; для порівняння запасу енергії потрібно враховувати напругу.

Як порівнювати запас енергії

Для акумулятора з відомою номінальною напругою: Вт·год = мА·год × В / 1000. Наприклад, 20000 мА·год при 3,7 В — це 74 Вт·год. Напругу потрібно брати з маркування батареї, а не підставляти довільні 5 В USB. На заряджання телефона потрапляє менше енергії через перетворення й витрати самого пристрою.

Не діліть ємність повербанка на ємність телефона й не обіцяйте точну кількість заряджань. Для порівняння моделей достатньо спільних умов вимірювання; для планування дня врахуйте навігацію, мобільний інтернет та інше використання телефона під час заряджання.

Що перевірити перед покупкою

Попросіть фото маркування та звірте код моделі з інструкцією: схожі назви можуть приховувати різні порти й потужність. Далі перевірте потрібні напругу, протокол заряджання та кабель.

Важливі також потужність входу — від неї залежить заряджання самого повербанка, — комплект кабелів, гарантія та умови повернення.

Практичний чек-лист вибору

  1. Визначте головний пристрій: смартфон, планшет, ноутбук або роутер.

  2. Перевірте потрібні напругу, потужність і протокол заряджання.

  3. Порахуйте, скільки пристроїв заряджатимете одночасно, та подивіться схему розподілу потужності.

  4. Перевірте потужність входу самого повербанка й відповідний мережевий адаптер.

  5. Порівняйте вагу та габарити: великий запас для столу й акумулятор для кишені — різні покупки.

  6. Звірте точний артикул, комплектний кабель і гарантію продавця.

Помилки під час купівлі

Не прирівнюйте магнітне кріплення до підтримки Qi2, USB-C — до заряджання ноутбука, а кількість портів — до однакової максимальної потужності на кожному. Назва бренду також не замінює порівняння моделей: у Xiaomi є і тонкий щоденний резерв, і велика модель з повільнішим виходом; у Baseus — магнітні та ноутбучні рішення.

Чи можна брати повербанк у подорож

Перед поїздкою звірте маркування запасу енергії та чинні вимоги свого перевізника. Правила перевезення не визначаються лише ємністю в мА·год.

Повербанки перевозять у ручній поклажі, із захистом від короткого замикання. Оновлення ICAO, описане IATA у березні 2026 року, обмежує кількість двома на людину та забороняє заряджати сам повербанк на борту. Для великих моделей понад 100 Вт·год заздалегідь перевірте правила конкретної авіакомпанії: вони можуть бути суворішими.

У цій добірці Xiaomi PB3018ZM має 111 Вт·год, Romoss PMT40-182 — 148 Вт·год. Тому для авіаподорожі не орієнтуйтеся лише на рекламний напис «для подорожей». Потрібне читабельне маркування енергії та відповідність правилам вашого рейсу.

Часті запитання про повербанки

Який повербанк обрати для ноутбука?

Спочатку перевірте, чи ноутбук приймає живлення через USB-C Power Delivery і яких режимів потребує. У цьому порівнянні Baseus Adaman та Amblight дають до 65 Вт, Ugreen PB720 — до 100 Вт через USB-C1. Потрібен також кабель, розрахований на відповідну потужність.

Чим відрізняються 20000 мА·год і 65 Вт?

Міліампер-години описують ємність акумулятора, а вати — потужність передавання енергії. Великий повербанк може заряджати повільно. Для оцінки запасу енергії порівнюйте Вт·год; для швидкості й сумісності — потужність та профілі портів.

Чи кожен магнітний повербанк заряджає iPhone на 15 Вт?

Ні. Магніти відповідають за кріплення, а швидкість залежить від стандарту заряджання, телефона й умов роботи. EcoFlow RAPID 5000 має Qi2 до 15 Вт. Для Apple MagSafe Battery Pack режим до 15 Вт потребує підключення самого акумулятора до зовнішнього живлення.

Чи можна заряджати кілька пристроїв на повній потужності?

Зазвичай максимум одного порту й одночасна робота кількох портів — різні режими. Наприклад, Adaman розподіляє до 45 + 18 Вт між USB-C та одним USB-A. Перед підключенням ноутбука й телефона перевірте саме комбінований режим.

Який повербанк краще для відключень світла?

Для смартфонів важливий запас енергії, для ноутбука — ще й достатній вихід USB PD. Коли розетка доступна короткий час, врахуйте швидкість заряджання самого акумулятора. Велика ємність із повільним входом може бути менш зручною, ніж менший повербанк, який ви встигаєте зарядити.

Чи можна живити роутер від повербанка?

Можна, якщо збігаються напруга, потрібна потужність, роз’єм і полярність живлення. Для роутера та оптичного термінала можуть знадобитися різні кабелі або перетворювачі. Звичайний USB-кабель із відповідним за формою штекером не гарантує потрібної напруги.

Як складено порівняння

11 моделей різної ємності: компактні магнітні й кабельні повербанки, моделі на 20000 мА·год та великі акумулятори для тривалого резерву.

Порівнюємо конкретні моделі за технічними характеристиками та інструкціями: ємністю, потужністю одного порту, комбінованими режимами, роз’ємами, заряджанням самого акумулятора та зручністю носіння. Рекомендації за сценаріями спираються на ці відмінності.

Максимальні потужності не прирівнюємо до швидкості протягом усього заряджання. Паспортну ємність елементів відділяємо від вихідної ємності за заданої напруги. Для ноутбуків враховуємо USB PD, а для магнітних моделей — стандарт бездротового заряджання та сумісність телефона.

Джерела

  1. EcoFlow RAPID — порівняння версій 5000/10000
  2. Apple MagSafe Battery Pack — специфікація
  3. Xiaomi Ultra Slim PB0520MI — специфікація
  4. Baseus Adaman 65W 20000mAh — PPIMDA-D01
  5. Samsung EB-P4520 — 45W 20000mAh, умови заряджання
  6. UGREEN Nexode PB720 / 25188 — 20000mAh 100W
  7. Baseus Amblight 65W 30000mAh
  8. ROMOSS PMT40-182 — інструкція, опублікована імпортером Alza
  9. Baseus Magnetic Mini 5000 — сторінка моделі
  10. Xiaomi Mi Power Bank 3 PLM18ZM — інструкція українською
  11. Xiaomi PB3018ZM — характеристики виробника
  12. IATA — перевезення повербанків, оновлення 2026 року
← Усі рейтинги та порівняння

Коментарі

Читайте також

Добірка матеріалів за темою